צרו קשר
ּ

סדנאות נהיגת שטח

קורס נהיגת שטח:

הקורס מועבר ע"י אשר צור, נהג שטח עם ניסיון של מעל 30 שנה.

​ למה קורס?

נהיגה בשטח שונה מנהיגת כביש רגילה. הטכניקה, הניסיון ויכולות ההתמודדות של הנהג חשובים בה מאוד!. נהיגה מחוץ לכביש כוללת התמודדות עם סוגי קרקע ואחיזה שונים (בוץ, דרדרת, שלג, חול, פודרה, סלעים), התמודדות עם מעבר מכשולים. גישת הנהג והבנתו של הקרקע והתוואי תוביל אותו ואת הנוסעים עמו בבטחה אל היעד המיוחל. ללא יכולות אלו לפעמים הנהגים מגיעים למצבים מסוכנים ולעיתים בלתי הפיכים. ​

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל אדם אשר מרגיש שיש ברצונו לשפר את יכולת הנהיגה שלו.

מה בסילבוס?

הקורס מורכב מסדרה של 3 מפגשים, בכל מפגש ילמדו טכניקות שונות. בכל מפגש יהיה שלב תיאורתי קצר ותרגול מעשי.

מפגש 1: הכרה בסיסית של הרכב – תמסורת הטרנספר, דיפרנציאל, צמיגים ולחצי אוויר ועוד. לימוד טכניקה שלב א': זיהוי סוגי מכשולים (ינתנו בקורס זה 3 סוגים). לימוד טכניקה שלב ב': מתן פתרון מעשי לכל סוג מכשול. סוגי המכשולים בקורס:

  1. מכשול עבירות מסוג "איקס".
  2. מכשול עבירות מסוג שפ"צ.
  3. מכשול "עלייה בתנאי דרדרת".

מפגש 2:

לאחר שהכרנו את היכולות הבסיסיות של הרכב במפגש 1, נוכל כעת להתקדם עם "שק היכולות" החדש שלנו לעבר מכשולים והתמודדויות חדשות. הפעם נתמודד עם מעברי בוץ, מעברי מים, עלייה בוצית ועליית סלע בתנאי רטיבות. המפגש יתבצע כאשר תנאי מזג האוויר מתאימים לכך.

מפגש 3:

מפגש זה יתבצע ככל הנראה במספר מועט של ימים במהלך השנה, ובו נתרגל ונלמד את רזי הנהיגה בשלג. נהיגה בשלג דורשת משנה זהירות מן הנהג, ולכן מומלצת לנהגים עם ניסיון ואחריות בלבד. אנא התקשרו על מנת לתאם ולשמוע עוד פרטים.

למעלה

אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

ּ