צרו קשר
ּ

טיול ג'יפים בגולן

אם אתם יכולים לטפס בקלות על כל הר וגבע ואם השמש החמה הקופחת על ראשכם לא מרתיעה אתכם ממסלולים מאתגרים באמת – אין ספק שנסיעה במסלולי הארץ ומחוצה לה מיועדת עבורכם. אם אתם מעוניינים לשדרג את הטיולים שלכם, טיול ג'יפים בגולן הוא כל מה שאתם צריכים. בחברת Galil Jeep תוכלו למצוא טיולי ג'יפים מרהיבים שיראו לכם את הארץ מנקודה קצת שונה. אחרי הכול, הג'יפ יכול לעבור במקומות תלולים וסלעיים, כך שתוכלו להכיר פינות טבע נסתרות שמעולם לא ביקרתם בהם.

טיול ג'יפים בגולן – כך מתכוננים אליו

טיול ג'יפים בגולן הוא אטרקציה מרתקת ומעניינת, אבל כדי להפיק ממנה את מרב ההנאה, חשוב להתכונן אלה היטב. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן לטיול המוצלח שלכם:

  • כובע ומים – גם כאשר אתם יוצאים לטיול בתוך ג'יפ, אל תשכחו להקפיד על שני הכללים החשובים ביותר של כל טיול: כובע על הראש ומים.
  • איזה טיול מתאים לכם – חברה מקצועית לטיולי ג'יפים מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות. אלה יכולים להיות טיולי ג'יפים ליליים, טיולים המותאמים לכם אישית או טיולים קצרים של שעתיים-שלוש. חשוב לוודא עם המדריכים לגבי הציוד שיש להביא. לדוגמה, אם תרצו לתצפת על בעלי חיים בטיול ג'יפים לילי, כדאי להצטייד במשקפת לילה.
  • עם מי אתם יוצאים לטיול – אלה יכולים להיות בני המשפחה שלכם, עובדים במסגרת יום גיבוש או שאולי אתם בעצם זוג רומנטי שרוצה לצאת לטיול כדי להלהיט ביניכם את האהבה. על כל פנים, מדריכים מקצועיים ידאגו לעדכן אתכם לגבי אטרקציות נוספות הנלוות לטיולי הג'יפים בהתאם לדרישות: משחקי גיבוש, ארוחה זוגית ועוד.

שם הרי גולן

טיול ג'יפים בגולן הוא אטרקציה מרהיבה כשלעצמה. המדריכים מספקים לכם טיול מרהיב על הרכב הגדול ומלווים אתכם לאורך כל הדרך, אך גם הגולן תורם את חלקו. ממרומי הג'יפ אתם יכולים לתצפת על הכנרת, לראות בעלי חיים כמו יעלים או צבים בדרך ולהתבונן בפריחה המרהיבה האופיינית כל כך להרי הגולן. כמו כן, אל תשכחו שבדרך יש גם בריכות מים קטנות וקרירות לריענון הגוף מהחום הכבד.

 

טיול ג'יפים בגולן

 

 

למעלה

אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

ּ