צרו קשר
ּ

טיולי ג'יפים בצפון לחוויה מאתגרת ובלתי נשכחת

 

רובנו התרגלנו כבר לשגרה המוכרת של בית-עבודה-משפחה. אנו קמים מוקדם בבוקר, מברכים בברכת שלום חפוזה את בני משפחתנו, יוצאים לעבודה למשך 9 שעות ואז חוזרים הביתה עייפים מכדי להקדיש זמן למשפחתנו. טיולי ג'יפים בצפון יכולים להיות שבירת שגרה טובה ומרעננת. זה הזמן להודיע לבוס שאתם בחופש, להזמין מקום בג'יפ ולהוציא את כל המשפחה לטיול של יום או יומיים. רוצים לצאת למסע מרתק? חברת Galil Jeep מציעה לכם טיולים מגוונים ומרתקים בכל הארץ.

טיולי ג'יפים בצפון – כל היתרונות

כאשר אתם מחפשים אטרקציה מרהיבה לחופשה הבאה שלכם, טיולי ג'יפים בצפון יכולים להיות רעיון נהדר. זו הזדמנות טובה להתעכב רגע על היתרונות הבלתי מבוטלים של טיולי הג'יפים:

  • להגיע למקומות רחוקים – אתם אמנם יכולים לצאת לטיול בצפון הארץ ולהתהלך במסלול שסומן על ידי החברה להגנת הטבע, אך קיימים מקומות רבים שרגלו של האדם אינה יכולה לדרוך בהם בקלות. הג'יפ, לעומת זאת, מסוגל להתגבר על מכשולים רבים – בוץ, סלעים, עליות תלולות – ולהכיר לכם את ארץ ישראל השונה והמאתגרת.
  • מעלים את האדרנלין – לתחושת הנסיעה בג'יפ אין תחליף. כאשר נוסעים במהירות בג'יפ הגדול והבטוח ומגיעים למקומות תלולים, מרגישים איך האדרנלין עולה, כמו בעת נסיעה ברכבת הרים בלונה פארק.
  • מתאים לכולם – כשאתם רוצים לעשות מסלול בחיק הטבע, אתם צריכים להתחשב ביכולות הכושר של כל בני המשפחה. אולי יש לכם ילדים קטנים שלא יכולים לגמוע מרחקים גדולים או שאתם יוצאים לטיול עם חברים טובים שאינם זוכרים מתי ביקרו בפעם האחרונה בחדר כושר. הג'יפ מתאים לכולם: כי כל שאתם צריכים לעשות הוא לשבת בו, ליהנות מהנסיעה ולהתפעל מנפלאות הטבע.

לא רק בגלל הג'יפים

הצלחתם של טיולי ג'יפים בצפון אינה תלויה רק ברכב הגדול המביא אתכם לכל פינה, אלא גם במדריכים המלווים אתכם בטיול. מדריכים מקצועיים דואגים להבהיר לכם את כל כללי הבטיחות לפני העלייה לג'יפ, ובמהלך הטיול הם מבצעים נקודות עצירה על מנת לתת לכם לנוח מעט ולתת רקע על המקומות שאליהם הם לקוחים אתכם. כך שטיול הג'יפים שלכם הופך לא רק למהנה, אלא גם ללימודי.

 

למעלה

אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

ּ