צרו קשר
ּ

טיולי ג'יפים בגליל העליון

טיולי ג'יפים בגליל העליון יספקו עבורכם חוויה מרתקת ומרגשת. כאשר הג'יפ מקפץ לו בין סלעים ומהמורות וחוסך לנו הליכה של כמה שעות טובות, אנו יכולים להתבונן בטבע הקסום ולהגיע למקומות מופלאים שמעולם לא הכרנו. רוצים ללמוד על הארץ קצת יותר? חברת גליל ג'יפ – Galil Jeep מציעה טיולי ג'יפים מגוונים הכוללים לינה בשטח ופעילויות מגוונות בטבע. בנוסף לכך, תוכלו לצפות בחיות הבר בלילה, לבקר ביקבים ובכרמים ולצלם ציפורים חולפות.

טיולי ג'יפים בגליל העליון – למי הם מתאימים?

טיולי ג'יפים בגליל העליון מתאימים לכל אוהבי הטבע שאינם יכולים לוותר על מסלול הליכה או אפילו על ביקור בפארק הציבורי. כמובן, ישנם אירועים ובילויים שלהם מתאימים טיולי הג'יפים במיוחד:

  • אירועי בת מצווה/ בר מצווה – מדובר, כמובן, בימי ההולדת המיוחדים שבהם הופכים החוגגים מילדים וילדות לנערים ונערות. אין דרך טובה יותר להוציא את המרץ וליהנות כמו שצריך מטיול ג'יפ בחיק הטבע. זה הרגע להזמין את החברים הטובים ביותר לטיול בגליל העליון.
  • אירועי גיבוש – בכל שנה אתם כמנהלים מתמודדים עם אותה הבעיה: יום גיבוש. אתם עוברים על תכניות קודמות ומתחילים לפסול את האטרקציות שכבר ניסיתם בשנים עברו. טיולי ג'יפים יכולים להיות רעיון נהדר לאטרקציה מרתקת ומגבשת. לא זו בלבד שהיא מתאימה לכל העובדים – הספורטיביים יותר והספורטיביים פחות – אלה שבמהלך העצירות בשטח יערכו עבור האורחים שלכם פעילויות גיבוש. לא כדאי?
  • טיול שנתי – הטיול השנתי גורם לכאב ראש לא קטן עבור המורים. עליהם מוטלת החובה להשגיח על בני הנוער האנרגטיים בכל עת, בייחוד כאשר מדובר במסלול הליכה ארוך ומפרך שבו יש צורך להתעכב בגלל התלמידים הנותרים מאחור. בטיולי ג'יפים, לעומת זאת, ניתן לצאת לטיול עם בני הנוער בראש שקט. כי כאשר כולם נמצאים בתוך הרכבים הגדולים, לא צריך לדרבן אף אחד.
  • אירועים משפחתיים מיוחדים – זה יכול להיות יום הולדת עגול, יום האהבה, יום הנישואים או כל יום משמעותי וחשוב עבורכם. כי אין כמו לצאת לטיול ג'יפים עם כל המשפחה.

לא יודעים מה להחליט? התייעצו עם המדריך

טיולי ג'יפים בגליל העליון מתחלקים לסוגים שונים – חלקם מתקיימים בלילה, אחרים במהלך יום שלם ויש טיולים שנמשכים כשעה-שעתיים בלבד. אם אינכם יודעים איזה טיול מתאים לכם, כדאי להתייעץ עם המדריכים, והם ישמחו לספק לכם את כל המידע הדרוש.

 

טיולי ג'יפים בגליל העליון

למעלה

אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

ּ